Gallery 4 columns


    • Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus. Cras mattis consectetur purus sit amet fermentum. Maecenas faucibus mollis interdum. Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam.

      James, Dentist
    • Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus. Cras mattis consectetur purus sit amet fermentum. Maecenas faucibus mollis interdum. Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam.
      Mr.Sam , Manager
    • Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus. Cras mattis consectetur purus sit amet fermentum. Maecenas faucibus mollis interdum. Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam.
      Navapol, programmer
    • Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus. Cras mattis consectetur purus sit amet fermentum. Maecenas faucibus mollis interdum. Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam.
      Sittipol, manager
    MErge
    sadasd asd asd ad

        Course IDCourse NameInstructorRoom NumberTime
        001CalculusNibh CrasT25013.00-16.00
        002PhysicsM. JordanHB29009.00-12.00
        003ChemistryMs. CasperGJ98913.00-15.00
        004BiologyJohn DoeT66009.00-12.00
        005ReligionJ. MuniT25009.00-12.00
        006EnglishJohn CarterHB29013.00-15.00
        007Basic of ComputerM. JordanGJ98909.00-12.00
        008History of HumanJ.DarwinHG5613.00-16.00
        009SportMr. CornSP0913.00-16.00
        010GuitarMr. AUEGJ98913.00-15.00
        011Fundamental of LawMr. LualaL1213.00-16.00
        012Programming AlgorithmMr. SommaAL909.00-12.00

        Ultima actualizare: 23 decembrie 2014 la 21:12